چرا آرمان گستر کارون؟

آرمان گستر کارون ، یک شرکت بازرگانی است که تمرکز خود را بر تامین مواد اولیه پلیمری و پتروشیمی معطوف کرده است. ما در آرمان گستر کارون به دنبال تسهیلگری فرآیند تامین و توزیع مواد اولیه با کیفیت، کاهش ریسک خرید، و در نهایت افزایش رضایت مشتریان هستیم.

در حال حاضر مجموعه آرمان گستر کارون قابلیت تامین مواد اولیه در پنج شاخه مواد پلیمری، مواد پایه شیمیایی، مشتقات نفتی، مواد شیمیایی بهداشتی و کودهای شیمیایی را دارا است.

 

این شرکت به دلیل ارتباطات گسترده با تولیدکنندگان، بازرگانان و صنعتگران داخلی و خارجی، در بحث بازرگانی مواد اولیه بسیار قدرتمند ظاهر شده است. نام آرمان گستر کارون در تعداد زیادی از پتروشیمی‌های داخل کشور ریجستر شده و امکان خرید مستقیم اقلام مورد نظر مشتریان جهت صادرات به کشورهای مختلف میسر گردیده است.

 

پیچیدگی‌های قوانین صادراتی و گمرکی، در بسیاری از مواقع باعث سردرگمی خریداران و یا فروشندگان مواد اولیه پلیمیری و پتروشیمی می‌شود. کارشناسان توانمند آرمان گستر کارون قادر به ارائه مشاوره مالی، اقتصادی و فنی بوده و این خدمات بدون دریافت کوچکترین هزینه و به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 
 

مجموعه آرمان گستر کارون با پشتوانه سابقه 18 ساله حضور خود در بحث بازرگانی مواد اولیه پلیمری و پتروشیمی، موفق به کسب اعتبار و جایگاه ویژه‌ای در بین خریداران و تولیدکنندگان مواد اولیه شده است. حضور این شرکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای بین‌المللی صنایع پلیمر، مواد شیمیایی و پتروشیمی سبب شده تا جایگاه این مجموعه و خدمات اختصاصی آن برای مشتریان، بیش از پیش قابل رویت باشد. با توجه به اینکه این مجموعه در بازارهای مختلف مشتریان زیادی دارد، اقدام به خرید انبوه مواد اولیه پلیمری، شیمیایی و پتروشیمی نموده و به مشتریان خود با هر میزان تناژ درخواستی، با رقابتی‌ترین قیمت ممکن و کمترین حاشیه سود عرضه می‌کند.

 
 

فرآیند خرید

راه‌های ارتباطی متنوعی برای استعلام قیمت محصولات پلیمری و پتروشیمی از کارشناسان بازرگانی آرمان گستر کارون برای مشتریان فراهم شده است. فرم های استعلام، بخش ارتباط با ما، شماره های همراه و ثابت شرکت، آدرس ایمیل و شبکه های اجتماعی، همگی امکان برقراری ارتباط و استعلام قیمت را برای خریداران فراهم می‌کنند. پس از ثبت سفارش از سوی شما، از طریق پتروشیمی تولیدکننده محصول مورد نظرتان استعلام قیمت گرفته شده و با اعتبار ۲۴ ساعت در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت تایید بار، پیش از اتمام زمان اعتبار قیمت، برای سفارش شما Performa صادر گشته و در اختیار طرفین برای تایید نهایی گذاشته می‌شود.

 

خیر؛ به دلیل تحریم‌های بین‌المللی در حال حاضر امکان بازکردن LC برای انجام مبادلات صادراتی وجود ندارد. به همین جهت تمامی پرداخت‌ها به صورت نقد و حواله با شرایط خاص هر پتروشیمی انجام می‌پذیرد. جهت اطلاع از شرایط پرداخت هر پتروشیمی می‌توانید با کارشناسان آرمان گستر تماس بگیرید.

 
 

مواد اولیه پلیمری و پتروشیمی غالبا توسط چند مجموعه پالایشی تولید و عرضه می‌شوند که هرکدام دارای دیتاشیت و آنالیز مختص خود هستند. ما در سایت پتروناجی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم که به ساده‌ترین شکل ممکن به محصول مورد نظر خود، توضیحات مرتبط با آن و دیتاشیت و آنالیز محصول دسترسی داشته باشند. کافی است به صفحه داخلی محصول مورد نظر رفته و با کلیک بر روی مجموعه تولیدکننده آن، آنالیز کامل محصول را مشاهده کنید.

 
 

هر پتروشمی با شرایط متفاوتی فعالیت می‌کند. حداقل تناژ قابل سفارش بستگی به شرایط اعلام شده توسط پتروشیمی دارد. برخی پتروشیمی‌ها خرده فروشی نداشته و به صورت مزایده‌ای محصولات تولیدی خود را به فروش می‌رسانند. قالب پتروشیمی‌ها برای تناژهای کمتر از ۱۰۰ تن استعلام قیمت نمی‌دهند. با این حال مجموعه آرمان گستر کارون می‌تواند با شرایط بسیار منعطف‌تری مواد اولیه پلیمری و پتروشیمی مورد نیاز مشتریان خود را تامین کند.

 
 

حمل و نقل محصولات

بسته به کشور مورد تقاضا و موقعیت جغرافیایی، امکان حمل بار به صورت زمینی و دریایی وجود دارد. خریدار می‌تواند مسئولیت حمل و نقل و بارگیری را خود به عهده بگیرد یا به بازرگانی آرمان گستر کارون واگذار کند. به دلیل الزامات قانونی ، پتروشیمی‌ها تنها با باربری و کشتیرانی مشخص همکاری نمایند. به همین خاطر پیش از اعلام نام باربری به این نکته نیز باید توجه کرد.

 
 

مواد اولیه پلیمری، شیمیایی و پتروشیمی در دو حالت مایع و پودر عرضه می‌شوند. با توجه به نوع ماده، بسته بندی مواد به صورت بالک، فله، پالت و جامبو خواهد بود. این بسته‌بندی‌ها با وزن‌های استاندارد آماده شده و به فروش می‌رسند.

 
 
 

برای اینکه یک پتروشیمی بتواند بار مورد نظر خریدار را از مرز خارج کند نیاز است که بار و محموله را به گمرک اظهار کند. به این فرآیند دریافت یا اعلام اظهارنامه گمرکی گفته می‌شود. در اظهار نامه گمرکی باید نام محصول، حجم بار و … مشخص شده باشد.

 
 
 

پس از پرداخت کامل مبلغ پروفرما، فرآیند بارگیری آغاز می‌شود. به طور متوسط این فرآیند ۱ تا ۴ هفته (بسته به نوع محصول) به طول می‌انجامد. البته آرمان گستر کارون به دلیل داشتن نیروهای مجرب، می‌تواند این زمان را به اندازه قابل توجهی کاهش دهد.

 
 
 

بله؛ پس از تایید قیمت کالا و دریافت ۱۰% مبلغ پروفرما کالا باگیری شده و به پشت درب گمرک منتقل می‌شود. پس از آن با پرداخت کامل مبلغ قرارداد، بار آزاد شده و تحویل خریدار داده می‌شود.

 
 
 
 

بله؛ آرمان گستر کارون پس از تایید قیمت کالا توسط خریدار، ۲۰% مبلغ پروفرما را دریافت کرده و کالا را پس از دریافت مابقی مبلغ قرارداد، در مقصد مود نظر به مشتری تحویل می‌دهد.

 
 
 
 

شرکت آرمان گستر کارون در حالت کلی بابت جابه‌جایی بار، کمیسیون و هزینه جداگانه دریافت نمی‌کند. مشتریان می‌توانند به انتخاب خود با باربری مورد نظر خود کار کرده و خود مسئولیت جابه‌جایی بار را بر عهده بگیرند و یا اینکه این امر را به آرمان گستر کارون بسپارند. لازم به ذکر است آرمان گستر این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که پذیرش حمل و نقل بارهای پرخطر و با مسئولیت بالا را رد نماید.

 
 
 

اگر سوال دیگری دارید میتوانید از طریق فرم تماس زیر برای ما ارسال کنید